Cybertron

Forum PBF o Transformerach


#1 2010-05-17 18:40:21

Jetfire

Autobot

Zarejestrowany: 2010-05-17
Posty: 8
Punktów :   
Siła: 2
Siła Ognia: 2
Wytrzymałość: 2
Szybkość: 2
Regeneracja: 2

Jetfire

Imię: Jetfire
Przynależność: Autoboty
Ranga: Zastępca Lidera
Nastawienie do ludzi: Przyjazny i zawsze chętny do pomocy
Wygląd Zewnętrzny: Duży robot w barwach białych, złotych i czerwonych. Transformuje się w Kosmiczny Wahadłowiec. Ma oczy koloru złotego.
Cechy Charakteru: Przyjazny, Wesoły i lubiący nabierać innych. Nigdy nie opuszcza przyjaciół w potrzebie
Historia Postaci: Dawno temu, przed wybuchem wojny domowej na Cybertronie byłem Kadetem w Akademii Bojowej Cybertronu. Tam poznałem wielu przyjaciół. Jednak dopiero w czasie wojny spotkałem mojego najlepszego przyjaciela, u którego boku stoję do tej pory jako wierny zastępca i towarzysz broni. Optimus Prime, wtedy jeszcze nie był tak doceniany jak teraz. Wtedy mało botów mówiło o nim dobrze, a wszystko to bo jego bratem jest Megatron. Dla mnie do tej pory to śmieszne. Dopiero po dłuższym czasie Autoboty przekonały się co do Optimusa, a ja już byłem jego przyjacielem. Razem walczyliśmy z Decepticonami i tak jest aż po dziś dzień. Tylko, że teraz on jest Liderem, a ja jego zastępcą. Jedyną moją nadzieją jest to bym nigdy nie musiał go zastępować, tak na zawsze.
Inne: Jetfire z filmu ma swój urok, ale proszę nie mylcie mnie z tym rdzewiejącym dziadkiem.

Ostatnio edytowany przez Jetfire (2010-05-17 18:41:06)


Imię Jetfire
Alt-mode Kosmiczny Wahadłowiec
Broń Pistolet Plazmowy, Miotacz
Rozmiar Duży
Przynależność Autoboty
Funkcja Zastępca Lidera
Aktualny Ekwipunek
Stan Żyje
Aktualna Misja
Energon 0
Przyjaciele: Optimus Prime

http://img541.imageshack.us/img541/8233/beztytuu2k.pnghttp://img36.imageshack.us/img36/598/beztytuupkh.png

Offline

 

#2 2010-05-17 19:19:21

 Optimus Prime

GM

Zarejestrowany: 2010-05-06
Posty: 13
Punktów :   
Siła: 3
Siła Ognia: 2
Wytrzymałość: 2
Szybkość: 1
Regeneracja: 2

Re: Jetfire

Akcept


Imię: Optimus Prime
Alt-mode: Ciągnik Peterbilt
Broń: Ostrza i Pistolety Plazmowe
Rozmiar: Duży Robot
Przynależność: Autoboty
Funkcja: Leader
Ekwipunek:
Stan: Żyje
Aktualna Misja:
Energon: 0
Rodzeństwo: Megatron
Statek: Arka

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bwprojekt.pun.pl www.narutoarenagier.pun.pl www.beyblade.pun.pl www.hoolsgame.pun.pl www.bikefans.pun.pl